Milojevićev četvrti uzastopni poraz sa Al Ahlijem! Šta dalje?

četvrtak 11.03.2021.
20:39

Košmarna serija nastavljena i večeras, hoće li Milojević ostati na sadašnjoj funkciji?

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Ekipa Al Ahlija je doskora važila za jednog od glavnih kandidata za titulu prvaka u Saudijskoj Arabiji, ali sada to deluje kao ''nemoguća misija''.

Tim koji sa klupe predvodi Vladan Milojević večeras je pretrpeo četvrti uzastopni poraz u tamošnjoj Premijer ligi, ovoga puta na svom terenu protiv Al Nasra iz Rijada rezultatom 2:1.

Ponovo bez Ljube Fejse u ekipi, Al Ahli je upao u problem kada je Al Amri u 41. minutu doveo goste u vođstvo. Posle trinaest minuta igre u drugom poluvremenu izjednačio je Al Somah, a novi udarac Milojevićevom timu zadao je Hamdalah u 85. minutu, kada je i postavljen konačan rezultat.

Al Ahli u finišu nije uspeo da dođe bar do boda, pa je i dalje na 35 osvojenih bodova, na petom mestu na tabeli. Al Nasr Rijad se ovim trijumfom popeo na šestu poziciju sa 33 osvojena boda.

Vladanu Milojeviću se već izvesno vreme ''drma klupa'' u Al Ahliju, pa posle najnovijeg neuspeha velike su šanse da će doći do novih kadrovskih promena u ovom klubu.