23:58

Polako se približava vodećoj poziciji.

Predrag Milosavljevic/Starsportphoto ©

Posle kraće krize početkom ovog mesesa, ekipa Al Ahlija, koju sa klupe vodi Vladan Milojević popravila je formu i posle remija u derbiju sa vodećim Al Hilalom vezala je i dve pobede.

Najnoviju je ostvarila danas u meču 15. kola saudijske Premijer lige na gostovanju protiv Al Etifaka gde je Milojevićev tim slavio sa 2:1.

Ljubomir Fejsa je ponovo bio starter u ekipi Al Ahlija koja je povela u 58. minutu golom Al Fatila. Tu prednost gosti su zadržali do ulaska u nadoknadu vremena, kada je domaćin iznudio penal koji je realizovao Naim Sliti.

Ipak, samo minut kasnije, bio je to četvrti minut nadoknade vremena, ''sevnula'' je kontra Al Ahlija, koju je realizovaoSultan Mandaš, za konačnih 2:1, posle čega je usledilo veliko slavlje Vladana Milojevića i njegovih igrača.

Al Ahli sada ima isti broj bodova, 29, kao i vodeći Al Hilal, s tim da Milojevićev tim ima jedan meč više.