ponedeljak 12.03.2018.
22:30

Srpski reprezentativac strelac u važnoj pobedi svog Verdera.

EPA/FOCKE STRANGMANN

U poslednjoj utakmici 26. kola Bundeslige, Verder je pred svojim navijačima u Brem,enu savladao ekipu Kelna rezultatom 3:1 i tako dodatno umanjio šanse ''Jarčeva'' za opstanak u eliti.

Trijumf domaćih najavio je srpski reprezentativac Miloš Veljković, koji je u 33. minutu posle Junuzovićevog kornera savladao golmana Horna, za vođstvo Verdera od 1:0.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, a početkom drugog poluvremena Osako je na asistenciju Klaudija Pizara izjednačio na 1:1.

Ali, radost gostiju je kratko trajala. Samo tri minuta kasnije, Rašica je umakao svojim čuvarima i iskosa sa leve strane savladao Horna. Sve dileme oko pobednika rešene su u 90. minutu, kada je Egeštajn iskoristio asistenciju Junuzovića za konačnih 3:1.

U ekipi Kelna večeras nije bilo Miloša Jojića, a Veljkovićev gol za Verder pogledajte OVDE.