Mire Radović - Kralj Legije!

subota 13.09.2014.
22:31

Miroslav Radović je odigrao još jednu fenomenalnu utakmicu za poljsku Legiju i zajedno sa Dosom je doneo zlata vrednu pobedu svojoj ekipi.

Dosta je odluka UEFA da Legija izgubi meč sa Seltikom 3:0 službenim rezultatom uticala na ovu ekipu, doživeli su poraz u prethodnom kolu poljskog prvenstva, ali je Miroslav Radović taj koji usmerava šampiona ka vrhu tabele!

Legija je pobedila Slask u jednoj veoma zanimljivoj utakmici koja je završena rezultatom 4:3. Nekadašnji desni vezni Partizana je načeo goste u 14. minutu, da bi Dosa povećao prednost samo osam minuta kasnije. Ipak, ekipa Slaska se nije predala i preko Mile je smanjila rezultat na 2:1.

Dosa je u 42. minutu povećao prednost, tako da je Legija sa dva gola viška otišla na odmor.

Odmah po dolasku sa odmora Pih je doneo još jedno smanjenje rezultata, pogodio je u 49. minutu, da bi fenomenalni Miroslav Radović nastavio da teroriše mreže u Poljskoj i da donese ponovo dva gola prednosti svojoj ekipi.

Paiksao je uspeo samo da ublaži rezultat do samog kraja, meč je završen sa 4:3 u korist ekipe za koju nastupa srpski internacionalac koji nikada nije igrao za nacionalnu selekciju naše zemlje.