Miroljubivo u Derbiju dela Madonina, Inter žali za penalom, Milan za stativom!

nedelja 07.11.2021.
22:41

Zanimljiv meč na San Siru.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana remizirali su sa Interom u Derbiju dela Madonina, u okviru 12. kola italijanske Serije A bilo je 1:1.

Nominalni gost je mnogo bolje otvorio meč i poveo već u 11. minutu nakon što je dosuđen penal zbog prekršaja Turea nad Čalhanogluom.

Upravo je bivši fudbaler Milana bio koban po "rosonere" i zatresao mrežu Tatarušanua.

Ipak, radost Intera trajala je samo šest minuta, toliko je prošlo do nesrećnog autogola De Fraja.

Nije to bilo sve do kraja poluvremena, "neroazuri" su propustili veliku priliku da ponovo povedu pošto je udarac Lautara sa penala osujetio Tatarušanu.

Osim toga, beležimo i pokušaj Barele, dok je u drugom poluvremenu viđen nešto mirniji ritam igre.

Nešto primetnija terenska inicijativa Intera nije donela konkretan učinak, u finišu susreta Milan je pokušavao da stigne do gola, a veliku priliku propustio je Kesi kada je promašio čitav gol posle stative Salemakersa.

Na kraju, nerešeno u Derbiju Milana što je obradovalo i Napoli koji je ranije danas remizirao sa Veronom.