sreda 29.09.2021.
22:41

Kakvo veče za Aleksandra Mitrovića.

Sky Bet Championship/Twitter

Fudbaleri Fulama pobedili su ekipu Svonsija na svom terenu rezultatom 3:1 na krilima Aleksandra Mitrovića, dok je Paunovićev Reding izgubio od Derbija.

Kao što smo pisali, Mitrović je napravio pravi šou u prvom poluvremenu, postigao je het-trik u periodu između 12. i 45. minuta i tako je Fulam već na poluvremenu vodio 3:1. Sve golove pogledajte OVDE.

Fulam je čuvao prednost i uspeo da je  sačuva, a Mitrović je na terenu proveo do 68. minuta kada je dobio zasluženi odmor.

Ipak, najvažnije je da je poveo Fulam ka vrhu, sada je treći sa 20 bodova, dok je Mitrović prvi strelac Čempionšipa sa 10 pogodaka.

Fudbaleri Redinga koje predvodi naš Veljko Paunović nije uspeo da pobedi prežaljeni Derbi.

Reding nije dobro počeo meč. Derbi je poveo u 33. minutu Forsit je doneo prednost domaćima, koji su do kraja uspeli da je sačuvaju.

Reding je tako prekinuo niz od tri pobede i ostao u sredini tabele, dok je Derbi zbog oduzetih 12 bodova sada tek prešao nulu i ima jedan osvojen bod.