Mitar, Nejmar i drugovi u stotom minutu sprečili bruku na startu LŠ!

22:15

Kakav šok na startu...

@Alhilal_FC
@Alhilal_FC

Fudbaleri Al Hilala remijem su startovali u Ligi šampiona Azije, pošto su kao domaćini remizirali sa Navbahorom iz Uzbekistana rezultatom 1:1.

Al Hilal je ovog leta potrošio preko 300 miliona evra, došli su Nejmar, Malkom, Ruben Neveš, Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić, ali je večeras usledio pravi šok na startu Lige šampiona Azije.

Al Hilal je ugostio Navbahor iz Uzbekistana, bio je apsolutni favorit, ali je na kraju jedva uspeo da izvuče bod.

Gosti su imali samo dva udarca u okvir gola, a jedan je bio dovoljan za veliko vođstvo i umalo za sva tri boda. U 52. minutu Tabatadze je iskoristio asistenciju Ismoilova za 0:1.

Pokušavali su Nejmar, Malkom i Mitrović kao napadački trio da dođu do preokreta ili makar boda, nadoknada je trajala čak 14 minuta.

U nadoknadi je upravo naš Mitrović imao dobru šansu, na kraju je bio samo korner, Al Hilal je delovao prilično neorganizovano.

Ipak, u stotom minutu, nakon centaršuta sa desne strane, Al Bulahi je glavom pogodio za 1:1.

I pored ovog neočekivanog remija na startu, Al Hilal ostaje među favoritima za trofej u Ligi šampiona Azije.