18:00

Fulamova sjajna sezona, u Šefildu ne mogu to da kažu...

@SheffieldUnited/Twitter

Treća utakmica bez pobede Šefild junajteda.

Ekipa Slaviše Jokanovića je danas odigrala slabiju utakmicu protiv Blekburna, poraženi su sa 3:1 iako su vodili u jednom trenutku.

Već u 2. minutu je Bruster postigao gol za Šefild, da bi do kraja prvog poluvremena za Blekburn izjednačio Kadra.

Nekadašnji prvak Engleske iz poslednje decenije prošlog veka je uspeo da preokrene rezultat u 59. minutu preko Breretona, da bi konačnih 3:1 postavio Poveda u 70. minutu.

Piterboro je dočekao Fulam na svom terenu, držali su se odlično sve do 74. minuta kada je na scenu stupio Aleksandar Mitrović.

Dočekao je centaršut sa leve strane, dobio loptu na najbolji mogući način i kada je šut glavom u pitanju,tu nema mnogo greške, pogodio je za pobedu svog tima.

Mitroviću je ovo bio 20. gol u sezoni Čempionšipa, a napominjemo da je tek 17. kolo.