Mitrogol nastavlja da rešeta - Pala i odbrana Viljareala!

nedelja 31.07.2022.
18:33

Srpski napadač u odličnoj formi.

Beta/Steven Paston/PA via AP

Fudbaleri Fulama odigrali su nerešeno protiv Viljareala u završnoj proveri pred start nove sezone u Premijer ligi, a jedini pogodak za ''kolibaše'' postigao je Aleksandar Mitrović.

Utakmica je odigrana na ''Krejven Kotidžu'', a španski klub prvi je došao do vođstva, golom Danija Pareha u 34. minutu za 1:0.

Rezultat se nije menjao do 86. minuta kada je na scenu stupio Aleksandar Mitrović.

Fulam je napao po desnoj strani, usledio je centaršut u šesnaesterac gostiju, gde se najbolje snašao srpski napadač i pogodio mrežu za konačnih 1:1.

Mitrović je još jednom pokazao da je u odličnoj formi i da je spreman za početak nove sezone u Premijer ligi.

Gol protiv Viljareala bio je četvrti koji je dvadesetsedmogodišnji fudbaler postigao na isto toliko odigranih pripremnih utakmica.