subota 24.02.2018.
20:06

Srpski napadač postigao je sjajan gol u derbiju 34. kola engleskog Čempionšipa.

Beta/Branislav Božić/Ds

Fudbaleri Fulama dočekali su lidera na tabeli, ekipu Vulverhemtona, a nakon 70. minuta igre ekipa Slaviše Jokanovića vodi sa 2:0 zahvaljujući srpskom napadaču Aleksandru Mitroviću.

On je učestvovao i kod prvog gola, Radi je odbranio njegov udarac, ali je odbitak pokupio Rajan Sesenjon i doneo prednost ekipi sa "Krejven Kotidža".

Taj gol pogledajte OVDE.

U nastavku je Mitrović u par navrata pokazao da je jako raspoložen, a u 70. minutu je postigao i sjajan gol za 2:0.

Odlično je sačuvao loptu pored dvojice čuvara na ivici kaznenog prostora rivala, namestio se na desnu nogu i raspalio u bliži ugao, Radi je bio nemoćan.

Njegov sjajan gol, drugi u dresu Fulama, pogledajte OVDE.