18:15

Mitrović spreman!

Al Hilal FC
Al Hilal FC

Fudbaleri Al Hilala pobedili su Al Fateh na gostovanju sa 0:2 u okviru 12. kola Premijer lige Saudijske Arabije.

Nastavlja se dominacija ekipe iz Rijada koja je upisala 10. trijumf u ovoj sezoni domaćeg šampionata.

Iako su postojale najave da će Aleksandar Mitrović propustiti ovaj meč, ali i neke naredne zbog povrede, to nije bio slučaj. Srpski napadač je od prvog minuta krenuo meč i već u petom je realizovao penal uz pomoć kojeg je njegov tim došao do nova tri boda, a on do devetog gola u sezoni.

Od prvog momenta na terenu se nalazio i Sergej Milinković-Savić, ali je igru napustio u 75. minutu. Mitrović je izašao pred sam kraj i tada je Al Hilal postavio konačnih 0:2 preko Nasera Al Duasarija.