22:21

I sami "vilijani" su skandirali protiv svog trenera. Fulam zabeležio četvrti trijumf u sezoni.

Twitter/Fulham

"Kotidžeri" su agilnije krenuli u večerašnju utakmicu.

Imao je Vilijan priliku već u 4. minutu, da bi Mitrović imao prvu veliku šansu u osamnaestom minutu, ali njegov udarac glavom je blokiran.

Fulam dolazi do zasluženog vođstva, Harison Rid postiže lep gol u 37. minutu i to je 1:0 za domaće.

Oli Votkins je mogao da izjednači tik pred pauzu, ali šut Engleza je sjajno odbranjen od strane Bernda Lena.

Stvari su se dodatno zakomplikovale za tim iz Birmingema tokom 62. minutu. Glavni sudija Majkl Oliver uz VAR konsultaciju pokazuje direktan crveni karton Daglasu Luizu posle agresivnog ponašanja Brazilca prema Aleksandru Mitroviću. Fulam ima igrača više od 62. minuta. A pet minuta kasnije imali su i dva gola prednosti.

Ponovo je Aleksandar Mitrović u centru pažnje. Srpski internacionalac je izborio penal, a potom ga i realizovao za 2:0 u 68. minutu

Stvari su otišle od lošeg ka gorem - Tajron Mings postiže autogol u 84. minutu za ubedljiv trijumf Fulama rezultatom 3:0.