Moć čini pravo
Pari Sen Žermen pomerio derbi
Povezane vesti
Podatak za nevericu - Ansu Fati ispred udarnog trija Pari Sen Žermena
Lasin Sinajoko - spasilac kog bi pozdravio i Novi Sad
Dve nedelje pre finala Lige šampiona, Dembele izašao u 27. minutu - Šta je sa najboljim na svetu?
(VIDEO) Lionu poniženje umesto Lige šampiona, Strazbur od 1:4 do 5:4, a u Parizu muk zbog Dembelea
Upravni odbor Lige fudbalskih profesionalaca Francuske (LFP) doneo je danas odluku da se meč Lansa i Pari Sen Žermena na zaprepašćenje cele javnosti pomeri za maj mesec.
Utakmica je prvobitno zakazana za 11. april, između dvomeča sa Liverpulom u četvrtfinalu Lige šampiona, ali PSŽ je zarad "dobrobita francuskog fudbala" zatražio pomeranje duela koji može da odredi prvaka Francuske jer im je potreban odmor.
Tako će Lans dve nedelje biti bez fudbala, a zatim će u nedelju dana odigrati tri meča i vrlo moguće ispustiti priliku da postane šampion jer nemaju igračke resurse za takav ritam.
Prvi čovek Lansa Žozef Ugurlijan odbio je da bilo šta komentariše za medije koji su ga zvali, ali je poslao ironičnu poruku putem svog Linkedin profila citirajući francuskog pesnika Žana de la Fontena.
"Kao što je rekao Žan de la Fonten - moć čini pravo", jasan je bio Ugurlijan bez obzira na to što nije upro prstom u bilo koga.
Utakmica na "Bolar Deleliju" igraće se 13. maja. Reći ćemo samo: tim Pari Sen Žermena procenjen je na 1.200.000.000 evra što je 10 puta više od vrednosti ekipe Lansa.
0 Komentara