Monaku zatajili napadači, defanzivci slomili Okser

subota 14.09.2024.
21:22

Razigravanje pred Barselonu.

Twitter/AS Monaco

Monako nastavlja nepobediv start sezone trijumfom nad Okserom 3:0 u četvrtom kolu Lige 1.

"Kneževe" su na gostovanju spasili igrači kojima to nije primarno zaduženje. Štoper Tilo Kerer se u osmom minutu najbolje snašao prilikom kornera za prvi gol gostiju na meču.

Desni bek Vanderson se u 25. minutu pravovremeno ubacio u kazneni prostor, što je i Zakarija video, poslavši mu perfektnu dugu loptu. Usledila je britka egzekucija.

Igrači domaćih su u 89. minutu ponovo bili smotani prilikom kornera, ostavivši Denisa Zakariju pred golom. Kapiten je upisao i gol i asistenciju na ovom duelu.

Monako sa tri pobede i jednim remijem u Ligi 1 pakuje kofere za Barselonu za otvaranje nove sezone Lige šampiona.

Okser je nanizao tri poraza posle trijumfa u prvom kolu, a sledi im gostovanje Monpeljeu.