Monpelje razbio Nant!

Autor: Janko Glavonjić
subota 24.01.2015.
21:59

Poslednja tri meča ove večeri u Ligi 1 su završena, videli smo dve pobede domaćina i jedan remi.

Bastija je uspela da sa deset igrača sačuva remi kod kuće protiv Bordoa.

Rezultat je bio 0:0, a domaćin je 20-ak minuta igrao sa igračem manje pošto je kapiten Kozak dobio dva žuta kartona u roku od samo 7 minuta.

Monpelje je prosto razbio Nant, bilo je čak 4:0!

Lasne je već u osmom minutu doveo domaćina u prednost. Na drugi gol se čekalo do 56. minuta kada je Berigo povećao prednost, a u završnici meča su Munije i Barios učinili pobedu još ubedljivijom.

U najuzbudljivijem meču kola, Gengam je savladao Lorijen sa 3:2. Buve je doveo domaćina u prednost u 19. minutu, Mandane je povećao prednost u 68. minutu.

Dva minuta kasnije Žano je smanjio iz penala, Buve je ponovo povećao prednost takođe iz penala, Love je autogolom u nadoknadi smanjio na 3:2.