nedelja 21.05.2023.
20:08

Veliki derbi Moskve odigran je danas, učestvovali su i Saša Zdjelar i Milan Gajić.

Epa/Jose Manuel Vidal

Iako bez nekog velikog takmičarskog značaja jer ruski timovi ni naredne sezone neće igrati evropska takmičenja, uvek je naboja u mečevima Spartaka i CSKA u moskovskom derbiju.

Tako je bilo i danas, a na stadionu "Otkritije ekipa Spartaka je na kraju slavila rezultatom 2:1 i to golom u nadoknadi vremena.

Poveo je CSKA i to preko Medine u 37. minutu utakmice, ali je na dva minuta pre kraja regularnog dela prvog poluvremena Kvinsi Promes uspeo da izjednači rezultat.

Tenzije su rasle, Sobolev i Vilijan su dobili crvene kartone posle jednog sukoba, igrao se 69. minut kada su i jedni i drugi ostali bez jednog igrača u polju.

I onda sam kraj susreta, igrao se 90. minut kada je Kvinsi Promes posle promašenog penala dobio loptu i pogodio za 2:1.

Saša Zdjelar i Milan Gajić su danas odigrali svih 90 minuta za goste.