Mota precrtao i donedavnog kapitena
Odlazi već u januaru.

Povezane vesti
Konte: "De Brujne uznemiren? Pronašao je pogrešnog čoveka ako je tako"
Kapetan Amerika srušio šampiona Italije, ovakav Milan je zreo za Skudeto!
Taman ga je krenulo - teška povreda Belotija, pauza između šest i sedam meseci
Ludnica u Lećeu, Kamarda golom u nadoknadi otkinuo bod Bolonji, Štulić još čeka na prvenac
Trener Juventusa Tijago Mota ne računa više na defanzivca i nekadašnjeg kapitena Danila.
Pouzdani italijanski mediji otkrili su danas da je Danilo prekobrojan, da neće dobiti novi ugovor, te da će već od 1. januara biti slobodan da pregovara sa svojim narednim klubom.
Danilo je ove sezone odigrao 16 utakmica u svim takmičenjima, ali je uglavnom ulazio sa klupe, pošto je upisao tek nešto više od 800 minuta.
Brazilac će na leto napuniti 34 godine, a tada postaje i slobodan igrač, tako da je praktično slobodan da već od 1. januara bira svoj naredni klub.
Zanimljivo, Danilo je bio i kapiten kod Masimilijana Alegrija, ali je dolaskom Tijaga Mote pao u drugi plan.
Pominje se da bi mogao da bude meta Milana, jer nije tajna da je Juventus u dobrim odnosima sa "rosonerima". Letos je u ovom smeru iz Milana u Torino otišao Pjer Kalulu.
Danilo je u Juventus stigao iz Mančester sitija, leta 2019. godine, prethodno je igrao za Real Madrid, Porto, a u Evropu je stigao iz Santosa.
0 Komentara