''Mudrigol'' nastavlja da rešeta u Sloveniji, nova dva gola za vrh liste strelaca!

subota 26.02.2022.
21:31

Nekadašnji napadač Crvene zvezde blista u Sloveniji.

crvenazvezdafk.com

Ekipa Maribora nezadrživo grabi ka osvajanju titule prvaka Slovenije, a danas je u okviru 23. kola na svom terenu savladala ekipu Tabora iz Sežane rezultatom 2:0.

Glavnu ulogu na terenu imao je srpski napadač Ognjen Mudrinski koji je postigao oba gola za domaći tim.

Na prvi pogodak se čekalo do 18. minuta, kada je Mudrinski posle kornera doveo Maribor u vođstvo, konačnih 2:0 postavio je u 51. minutu preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Sa ova dva gola Mudrinski je stigao do brojke od 11 postignutih golova ove sezone u dresu Maribora i sa Barišićem iz Kopra deli prvo mesto na listi strelaca.

Maribor se ovom pobedom učvrstio na vrhu tabele sa 45 bodova, četiri više od drugoplasiranog Kopra koji ima utakmicu manje.