Murinjova "mala pobeda" - Koreja bez Sona!
Autor: Stefan Matić
ponedeljak 22.03.2021.
13:41
Izvor: Sportske.net
Još uvek nepoznat datum povratka na teren.

EPA-EFE/Neil Hall
Povezane vesti
Fudbaler Totenhema Son Hjun-Min i dalje je povređen i propustiće prijateljsku utakmicu Južne Koreje i Japana, saopštila je Južnokorejska federacija (KFA).
KFA je u kratkom saopštenju navela da Son zbog povrede neće biti deo tima koji će u četvrtak u Jokohami igrati prijateljski meč protiv Japana.
Kontroverzni poziv napadača u nacionalni tim, nakon što se povredio na meču protiv Arsenala, mogao je da preraste u sukob između njegovog kluba i njegove federacije.
Son je zbog povrede propustio eliminaciju Totenhema od zagrebačkog Dinama iz Lige Evropa, kao i pobedu protiv Aston Vile u nedelju.
"Ako igrač ne može da igra za svoj klub, ne može da igra ni za reprezentaciju", izjavio je prošle nedelje menadžer Totenhema Žoze Murinjo.
0 Komentara