Igrači Totenhema sramote dres - Vila sada mora da dobije i drugog finalistu LE
Najočekivanija pobeda kola je upisana.

Povezane vesti
Fudbaleri Aston vile pobedili su Totenhem na svom "Vila parku" rezultatom 2:0 u okviru 37. kolu Premijer lige.
Nedostaje "pevcima" ikakve motivacije, energije... Svi resursi su usmereni ka finalu Lige Evrope i to je potpuno očigledno otkako su se u isto i plasirali. S druge strane, Aston vila je imala imperativ trijumfa danas jer bi ih tri boda stavila u odličnu poziciju pred poslednje kolo i duel sa, takođe nezainteresovanim, Mančester junajtedom.
Posle dosta letargičnog prvog poluvremena gde je domaći tim pokušavao, ali jalovo, očekivani epilog dobili smo u nastavku.
Nekada odbrana Totenhema izgleda kao niželigaška. Bez ikakve ideje i organizacije u markaciji prekida i bočnih lopti. Tako je i došao vodeći gol za Vilu preko Ezrija Konse koji je dočekao loptu koju je u vazduhu prelako osvojio Oli Votkins i iz okreta savladao Guljerma Vikarija u 59. minutu. Sramotno ophođenje igrača "pevaca" bez obzira na manjak ambicija.
Kao jedna tona sa pleća da je pala navijačima, igračima i Unaju Emeriju. Nastavili su sa boljom igrom, dominacijom u posedu i lep prvenac Bubakara Kamare u 73. minutu zapečatio je sudbinu smušenog Totenhema.
Aston vila je tako pobedom, makar nakratko, došla do četvrtog mesta sa 66 bodova.
0 Komentara