18:18

Aktuelni šampion Evrope ima fenomenalnog igrača u svom sastavu.

EPA-EFE/Emilio Naranjo

Koliko je Real pogodio sa dovođenjem Eduarda Kamavinge?

Tog poslednjeg dana prelaznog roka 2021. godine je stigao iz francuskog Rena kao neko ko bi u budućnosti trebalo da ima bitnu ulogu, ali niko nije mogao ni da sanja da će biti ovoliko bitan ove sezone kada je klub osvojio Primeru, Ligu šampiona i Superkup Španije.

Da je verovatno najbolje pojačanje nekog kluba u Primeri u prethodna dva prelazna roka ne govore samo ti podaci.

Kao džoker u Ligi šampiona se pokazao fenomenalno, Kamavinga je ulazio kad je teško, a potom je klub uspevao da preokrene rezultat.

Ušao je u 57. minutu protiv Pari Sen Žermena pri rezultatu 0:1, od tada pa do kraja je Benzema dao tri gola. Ušao je u 73. minutu protiv Čelsija pri rezultatu 0:2, Rodrigo i Benzema su postigli po gol do kraja. Ušao je protiv Mančester sitija u 75. minutu utakmice, Rodrigo je postigao dva i Benzema jedan gol.

Zaista nestvarni podaci koji govore o tome koliko Kamavinga ima uticaja na igru...