Nakon povratka iz Beograda, Modrić "kao nov" i spreman je za Siti!
Karlo Anćeloti saopštio lepe vesti.
Povezane vesti
Zbog ovih reči prema sudiji Mastantuono morao na hlađenje
Šok - Rodrigu stradalo koleno, duga pauza u najgorem mogućem trenutku!
Simeoneovo iznenađenje u "pet do 12", Atletiko još jači na "Kamp nou"
Perezov oprobani recept, posle debakla - Dimne bombe i to dve, jedna iz Mančestera, druga iz Dortmunda?
Vezista Real Madrida Luka Modrić oporavlja se brže od svih očekivanja.
Iako se spekulisalo da će pauzirati dve do tri nedelje i da će zbog toga biti pod znakom pitanja za finale Kupa kralja i prvi meč protiv Mančester sitija, Modrić bi mogao da zaigra već za vikend.
"Dobili smo pozitivne vesti, Modrić bi mogao da zaigra u subotu", potvrdio je kratko Anćeloti.
Inače, kao što se zna, Modrić je zbog problema sa mišićem doputovao na terapiju u Beograd, kod čuvene doktorke Marijane Kovačević.
Nije tajna da brojni vrhunski sportsti posete njenu kliniku usled ovakvih povreda, a izgleda da je Hrvat baš zbog toga i spreman za ključne okršaje u nastavku sezone.
Real se sastaje sa Osasunom u finalu Kupa kralja u subotu u 22.00, a potom tri dana kasnije dočekuje Mančester siti u prvom meču polufinala Lige šampiona.
0 Komentara