Napoli bi mogao da ostane bez prvog mesta, a Konte poručuje: "Gorak ukus u ustima, ali moramo da budemo ponosni"
Ponovo se Inter pita.

Povezane vesti
Fudbaleri Napolija remizirali su sinoć u Rimu sa ekipom Lacija rezultatom 2:2 u 25. kolu Serije A.
To je izabranicima Antonija Kontea treći uzastopni remi u šampionatu, pa branilac titule Inter ima šansu da ih večeras prestigne na čelu tabele, ukoliko u Torinu savlada Juventus u velikom derbiju.
"Situacija je razočaravajuća, jer smo na poslednja dva gostovanja na 'Olimpiku' ispustili četiri boda (igrali nerešeno i sa Romom). A oba puta smo golove primili u finišu meča. Imamo kvalitet, dokazujemo da nas je teško pobediti, ali ovakvi rezultati ostavljaju gorak ukus u ustima", rekao je trener Napolija Antonio Konte.
Upitan je Konte i o mogućem prepuštanju prvog mesta Interu, ali je u odgovoru govorio o svom timu.
"Trudimo se da damo sve od sebe. Znamo koliko smo se trudili da dođemo do vrha tabele. Ponosan sam kada vidim šta smo sve uradili", zaključio je Konte.
0 Komentara