16:57

Ne odustaju do poslednjeg momenta.

EPA-EFE/Alessandro Di Marco

Ekipa Napolija je uspela da upiše novu pobedu u okviru Serije A, savladali su danas Torino u okviru 36. kola italijanskog šampionata.

Gosti koji su i dalje u igri za titulu, ali samo matematički, bili su bolji rival tokom čitavog duela, na kraju su zasluženo slavili ali minimalnim rezultatom.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, da bi u nastavku Napoli bio daleko bolji, Lorenco Insinje je čak promašio i penal u 60. minutu utakmice, ali im se sve vratilo u 73. minutu utakmice.

Tada je Fabijan Ruiz sve uradio, prvo je oduzeo loptu na sredini terena, prešao jednog, drugog, na kraju izašao sam ispred golmana i pogodio za 0:1.

Napoli sada ima 5 bodova manje od Intera na dva kola do kraja prvenstva, ali ako Milan sutra savlada Veronu, njihove šanse za titulu biće nepostojeće.

Danas nije igrao srpski fudbaler Saša Lukić zbog kartona, video se njegov izostanak na sredini terena Torina.