nedelja 29.08.2021.
20:26

Odigrane još dve utakmice italijanske Serije A.

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Đenova je dočekala Napoli na svom terenu, a pobedu je odnela gostujuća ekipa - 1:2.

Gosti su poveli preko Ruiza nakon dodavanja Politana, imali su igru, sve je funkcionisalo kako treba u ekipi Lučana Spaletija.

I onda u nastavku buđenje Đenove, igrali su daleko bolje nego prvo poluvreme i stigla je nagrada, Kambijaso je uspeo da postigne gol za 1:1.

Ipak, gosti stižu do sva tri boda, Petanja je pogodio u 84. minutu za konačnih 1:2. Dočekao je centaršut iz slobodnog udarca sa leve strane i pogodio glavom za veliku pobedu svog tima.

U drugom meču Sasuolo je dočekao Sampdoriju na svom terenu, a pobednika nije bilo - 0:0.

Filip Đuričić je igrao čitav meč za ekipu Sasuola, reklo bi se da u sasvim solidnoj formi dočekuje reprezentativne aktivnosti.

Sasuolo je bio nešto konkretniji tim, možda su i zaslužili pobedu, a Sampdorija se dobro branila u većem delu meča.