22:07

Pobeda Al Hilala.

@Alhilal_FC
@Alhilal_FC

Fudbaleri Al Hilala pobedili su kao domaćini ekipu Al Etifaka rezultatom 2:0, dok je Al Itihad kao gost bio bolji od Al Vehde - 0:3.

Al Hilal je večeras slavio Aleksandra Mitrovića, doduše ne kao strelca u prošlom kolu, već kao asistenta.

Srbin je u 24. minutu u svom stiglu glavom, kao rukom, spojio Malkoma sa golom, Brazilac je utrčao u prazan prostor i iskosa sa desne strane od stative pogodio mrežu.

Mitrović je učestvovao i u akciji kod drugog gola, u 41. minutu ponovo je odložio do Malkoma, čiji je udarac bio izblokiran, a na odbijenu je naleteo Al Davsari i pogodio za 2:0.

Mitrović je odigrao ceo meč za Al Hilal, SMS nije bio u sastavu zbog crvenog kartona u prošlom kolu. OVDE pogledajte sjajan video kako navijači Al Hilala pevaju Mitrovu omiljenu pesmu.

Večeras je važnu pobedu upisao i Al Itihad koji je kao gost pobedio Al Vehdu - 0:3.

Ovaj meč obeležila je povreda Karima Benzeme koji je morao da napusti teren u 42. minutu, a zamenio ga je Žota.

Romarinjo je u 63. minutu iskoristio asistenciju Kantea za 0:1, da bi u 67. Žota pogodio za 0:2.

Konačnih 0:3 postavio je Koronado u 73. minutu.

Posle nepotpunog četvrtog kola, Al Itihad je lider sa 12 bodova, Al Hilal ima 10, Al Ahli 9 uz meč manje, dok Al Nasr ima tri.