Navijači Barselone ljuti - šta je neregularno kod penala Mesija?

sreda 10.03.2021.
22:30

Deluje da su u pravu.

EPA-EFE/YOAN VALAT

Najbolji fudbaler Barselone Lionel Mesi propustio je lepu priliku da u trećem minutu nadoknade dovede svoj klub u vođstvo protiv PSŽ-a na "Parku prinčeva" pošto mu je Kejlor Navas odbranio penal.

Intervencije kostarikanskog čuvara mreže ne bi bila sporna da se fudbaler domaćeg tima Marko Verati nije našao u polukrugu, što je zabranjeno.

Sudija Entoni Tejlor to nije sankcionisao, što je izazvalo oštre reakcije navijača Barselone ne društvenim mrežama.

Tako su PSŽ i Barselona otišli na poluvreme sa rezultatom 1:1, pa gostima iz Katalonije sada nedostaju tri gola da izbore produžetke.