Navijači Juventusa će "preboleti" Šćešnog, odbrane Matije Perina o kojima će se tek pričati!

četvrtak 13.04.2023.
23:22

Dve neverovatne reakcije u finišu susreta.

EPA-EFE/Alessandro Di Marco

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u Torinu ekipu Sportinga iz Lisabona sa 1:0, u prvoj utakmici četvrfinala Lige Evropa.

Pobednički gol za italijanski tim postigao je Federiko Gati u 73. minutu, a drama je tek usledila u finišu utakmice.

Juventus je u 44. minutu ostao bez Šćešnog koji se požalio na bolove u grudima, te ga je zamenio Matija Perin.

Italijan je odradio sjajan posao u drugom poluvremenu, zabeležio je tri odbrane, a posebno su vredne bile one u prvom minutu nadoknade vremena kada je skinuo dva zicera.

Prvo je odbranio udarac Gonšalveša, da bi u nastavku akcije isto učinio i sa pokušajem Beljerina.

Nema dileme, Perin je bio jedan od najzaslužnijih što Juve u Lisabon nosi gol prednosti...