Navijači već besne: "Rafa, Mitar mora od starta!"

ponedeljak 26.12.2016.
22:50

Aleksandar Mitrović je ušao danas u igru u 80. minutu, ali je odmah napravio razliku.

BETA/AP Photo/Scott Heppell

Njukasl je danas zabeležio svoj 6. poraz u sezoni u Čempionšipu, a mnogi za to okrivljuju Rafaela Beniteza koji je srpskog napadača Aleksandra Mitrovića ostavio na klupi sve do 80. minuta.

Njukasl nije imao ideju u napadu, nije mogao lako da stigne do šansi, a ulaskom srpskog internacionalca odmah je došao do jedne kada je Mitrović šutirao glavom, ali je golman gostiju uspeo da odbrani taj udarac.

Navijači su nezadovoljni činjenicom da Aleksandar Mitrović ne igra na svakoj utakmici, kao i da šansu dobija tek u završnici.

Evo nekih tvitova koje smo zapazili nakon meča Njukasla i Šefild Venzdeja koji je završen pobedom gostiju 0:1. Uglavnom su navijači pisali da je Mitrović doneo razliku i da je Gejl danas bio ispod svog nivoa, kao i da je Rafa morao da ubaci Mitra ranije danas na teren.