(Ne)poželjeni gost - Verder slavio protiv Hofenhajma

22:27

Verder nastavlja sa odličnim rezultatima na gostovanju.

EPA-EFE/ARMANDO BABANI

Gosti iz Bremena su prvi došli do gola.

Dupli pas Dukša i Fulkruga, Marvin Dukš realizuje odličnu šansu preciznim udarcem i to je 1:0 za Verder od 18. minuta.

Tri minuta kasnije, domaći traže penal, ali bez reakcije sudije. Hofenhajm ipak dolazi do izjednačenja brzo, igrao se 33. minuta kada je Dabur lobom postigao gol za domaće (1:1)

Mogli su domaći do potpunog preokreta, ipak šut Baumgartnera završava pored leve stative.

Domaći aktivniji i tokom drugog dela igre. Ponovo šut Baumgartnera, ovog puta golman spreman. Pavlenka je morao još jednom da čupa svoj tima, golman Verdera brani šut Promela u 66. minutu.

Hofenhajm je napadao, ali je Verder taj koji ponovo dolazi do prednosti. Duga pauza i VAR intervencija donoso penal za goste, penal koji za 2:1 realizuje Fulkrug u 88. minutu.