Toplo hladna utakmica šampiona.

Twitter
Twitter

PSŽ je pružio dosta slabiju partiju tokom prvih 45 minuta.

Gosti su igrali odlično, Donaruma je čuvao Parižane - Italijan je imao sjajnu intervenciju posle pokušaja Munetsija.

Galtije je reagovao odmah po povratku sa pauze. Ušao je Verati u igru, Vitinja je izašao. Samo pet minuta kasnije šampion Lige 1 dolazi do gola. Mesi je šutirao, lopta se odbila od Hakimija i stigla do Nejmara koji lako pogodio za 1:0 u 51. minuta.

Međutim, Verati nije "potrajao" ni petnaestak minuta na terenu. Italijan pravi neoprezan start za koji u prvi mah dobija žuti karton, ali posle VAR konsultacije veznjaku je pokazan direktan crveni!

PSŽ je napadao i sa igračem manje. Hakimi je postigao gol u 65. minutu, ali je gol Marokanca poništen zbog ofsajda. Mesi je imao dobru šansu u završnici za gol, ali šut Argentinca odlazi pored gola.

I onda šok. Šesti minut produžetka Rems dolazi do gola - odlični Balogun je strelac igosti odnose bod iz prestonice Francuske (1:1).