Nejmar sa tribina video podvig Vuka Rašovića protiv Sergeja, Stojkoviću žuti i slađi bod!

Zanimljivo veče u Rijadu, Al Hilal ostao bez pobede.

Al Hilal
Al Hilal

Drugo kolo Saudi Pro lige donelo nam je još jedno iznenađenje i to u okršaju trojice srpskih učesnika.

Al Feiha koju sa klupe vodi nekadašnji trener Partizana Vuk Rašović remizirao je u gostima protiv velikog favorita i najtrofejnijeg kluba Saudijske Arabije Al Hila sa 1:1.

"Plavi talas" je prvi zatresao mrežu bivšeg reprezentativca Srbije Vladimira Stojkovića, ali je gol Mičela bio poništen zbog ofsajda.

Al Feiha pet minuta kasnije stiže do vođstva golom Sakale, ali je Al Hamdan u 20. minutu poravnao rezultat.

Bio je to i konačan ishod meča u kojem reprezentativac Srbije Sergej Milinković Savić nije uspeo da trijumfuje, Stojković je u drugom poluvremenu dobio i žuti karton, a sve je sa tribina posmatrao Nejmar koji je večeras u Rijadu predstavljen kao novi fudbaler Al Hilala.