21:50

Kakvo poluvreme!

EPA-EFE/David Ramos / POOL

Posle prvih 45 minuta, Atalanta vodi protiv PSŽ rezultatom 1:0!

Posle samo 240 sekundi, prvi opasan udarac imao je Papu Gomez iz solidne pozicije sa 16 metara, ali je šutirao direktno u Kejlora Navasa.

Samo minut kasnije, Nejmar je imao ponajbolju priliku, možda čak i ove sezone u Ligi šampiona, izašao je sam na golmana, mogao je da bira gde da gađa, ali se obrukao.

Ubrzo je Nejmar imao još jedan opasan šut sa 18 metara, tik pored stative, a onda i treću šansu u finišu prvog dela igre kada je levom šutirao preko gola.

Nejmarove promašaje u prvom poluvremenu, Atalanta je zasluženo kaznila, pošto je u 27. minutu golom Marija Pašalića povela rezultatom 1:0.

Lopta je uz dosta sreće, posle odbitka došla do Pašalića, ali je usledio sjajan šut za 1:0.

Deluje da nas čeka turbo fudbal i u drugih 45 minuta, jer ovde je lagano moglo da padne tri gola...