Neka se spremi Mančester, trozubac je našiljen - Mika, Šerki i Laka gurnuli Lion na 4. mesto
Iako nemaju pomoć prvog trenera, Lion igra fenomenalno.

Povezane vesti
Fudbaleri Olimpik Liona savladali su Okser na "Abe Dešanu" rezultatom 1:3 u 29. kolu Lige 1.
Vrlo dobra uvertira za francuskog velikana uoči revanš utakmice četvrtfinala Lige Evrope protiv Mančester junajteda na "Old trafordu" nakon 2:2 u prvom duelu.
Nije bilo lako izabranicima Paula Fonseke kojima očigledno ne smeta to što ne mogu direktno u toku mečeva da primaju instrukcije od trenera zbog njegove osmomesečne suspenzije. Igraju sjajno u poslednje vreme i evo ih sada u zoni Lige šampiona, odnosno na 4. mestu.
Briljirao je Donovan Leon na golu Oksera i nervirao Aleksandera Lakazeta, ali je upravo golman domaćih bio krivac za penal u 54. minutu nad Žoržom Mikautadzeom koji je gruzijski napadač i pretvorio u gol. U 62. je Rajan Šerki nakon ostavljene lopte Korentana Tolisoa imao sasvim dovoljno vremena da nanišani i pogodi mesto koje Leon nije mogao da brani za 0:2.
Domaćin iz Burgundije se nije predavao i zahvaljujući upornosti Lasina Sinajoka smanjili su u 77, ali da ne more brige pred put u Mančester pobrinuli su se Mikautadze čiji pas bez gledanja u gol pretvara Lakazet.
Neverovatna forma Olimpika koji se toliko patio pre dolaska Paula Fonseke... Trenutno su na samo poen od mesta koje direktno vodi u Ligu šampiona, a nije nemoguće da budu i vicešampioni do kraja sezone. To je malo ko mogao da predvidi.
0 Komentara