Neko je naljutio Salaha! Teške reči Liverpulovog asa
Nezadovoljstvo ključa.
Povezane vesti
Da li su danas navijači videli Salaha u dresu Liverpula poslednji put?
"Ranjeni" Arsenal ne odustaje od titule, Njukasl ne ume na "Emirejtsu"
Siti fokusiran kada je najvažnije, slavlje posle preokreta za finale FA kupa
Salah zabrinuo, Munjoz razbesneo Enfild u trijumfu Liverpula! Totenhem se kratko radovao...
Najbolji fudbaler Liverpula Mohamed Salaha nikad nije bio nezadovoljniji za četiri godine u klubu, a poslednja izjava nagoveštava veliki jaz koji se napravio između aktuelnog šampiona i prve zvezde tima.
Salahov ugovor na "Enfildu" ističe tek na leto 2023. godine, ali je i dalje sve maglovito kada je reč o njegovoj budućnosti u slavnom engleskom klubu.
U prilog tome ide poslednja izjava najboljeg egipatskog fudbalera, koji je potvrdio da ni sa kim u klubu nije razgovarao o daljim koracima.
"Niko sa mnom ne razgovara o novom ugovoru, pa ne mogu mnogo da kažem o tome. Niko sa mnom u klubu ne razgovara ni o čemu, pa ne znam", rekao je Salah u kamere Skaj sporta.
Salahovo nezadovoljstvo podudarilo se sa slabom formom Liverpula ove sezone. Klub koji je u poslednje tri godine igrao finale i osvojio Ligu šampiona i osvojio titulu u Premijer ligi, ove sezone će se zadovoljiti mestom koje naredne vodi u elitno takmičenje.
Ni sam učinak Egipćanina nije kao što je bio prethodnih sezona. Postoje nagoveštaji da u ekipi ne vlada sjajna atmosfera, a setimo se kako ga je u decembru Jirgen Klop naprasno ostavio na klupi na gostovanju Kristal Palasu.
Da li je vreme da posle četiri godine promeni sredinu?
0 Komentara