nedelja 19.02.2023.
19:54

Juventus pobedio, treća uzastopna bez primljenog gola!

EPA-EFE/FABIO FAGIOLINI

Pobeda Juventusa u okviru 23. kola Serije A na gostovanju Speciji, bilo je 0:2 (0:1). Juve je sada na deset bodova manje u odnosu na Lacio koji je na četvrtoj poziciji koja vodi u Ligu šampiona.

Daleko od toga da je Juventus briljirao na današnjem meču, bilo je trenutaka i kada je Specija napadala i pokušavala da ugrozi gol gostiju, ali na kraju pobeda koja će, verovatno, brzo biti zaboravljena.

Poveo je Juventus u prvom poluvremenu.

Igrao se 32. minut kada je Kostić prošao po svojoj levoj strani, poslao upotrebljivu loptu za Kina koji pogađa za 0:1.

Do kraja poluvremena vredna pomena jeste šansa Šomurodova koji je šutirao glavom, ali je Perin dobro odbranio njegov udarac.

U nastavku nešto bolja Specija, Verde je imao jedan dobar udarac, potom još par opasnih napada za izjednačenje, ali nije došlo do njega, naprotiv.

Ulaskom Di Marije dosta toga se promenilo, a upravo je Argentinac uspeo da stigne do svog novog gola i da donese Juventusu 2. gol. Gađao je sam ugao po zemlji, pogodio za veliku prednost.

Posle tog gola drugačiji odnos snaga na terenu, Specija nije više pretila sve do završnice, pa je ostalo 0:2.

Filip Kostić danas sasvim solidan, zabeležio je asistenciju, imao još jednu šansu u drugom poluvremenu, a izašao je u 81. minutu, dok je Vlahović igrao od prvog do 2. minuta nadoknade i neretko bivao nervozan zbog slabijih dodavanja ili loših izbora svojih najbližih saigrača.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.