14:21

Nekadašnji fudbaler Partizana konačno u kontinuitetu pokazuje svoje prave kvalitete u turskom Genčlerbirligiju.

Ove jeseni Nemanja Tomić sve više podseća na vreme kada je uspešno branio boje Partizana.

Posle dugog perioda prilagođavanja u ekipi Genčlerbirligija u Turskoj, srpski internacionalac se konačno ustalio u prvoj postavi i ovo poverenje koje mu trener ukazuje već je počeo da mu uzvraća golovima.

Već smo izveštavali o njegovim golovima u prethodnim mečevima, a danas je postigao još jedan, na gostovanju Kasimpaši u 9. kolu turske Superlige.

Tomić je, uz Duška Tošića, bio u startnoj postavi gostiju, a u 40. minutu je postigao vodeći gol za Genčlerbirligi - 0:1.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, posle izjednačenja domaćih Tomića je zamenio Kahveči, koji je vratio prednost Genčleru, da bi Kastro u 74. minutu ponovo izjednačio na 2-2.

Dodajmo još i da je Radosav Petrović danas bio na klupi za rezerve u gostujućem timu.