nedelja 09.04.2017.
23:02

Trka za titulu i dalje otvorena i nikad zanimljivija u Ligi 1.

EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Fudbaleri Pari sen Žermena pobedili su na svom Parku prinčeva ekipu Gengana rezultatom 4:0 (0:0) u 32. kolu Lige 1.

Parižani su se mučili u prvom poluvremenu, nisu uspeli da postignu nijedan pogodak, ali su u drugom za pola sata postigli četiri pogotka.

U 56. minutu, Kavani je proigrao Di Mariju, a ovaj pogodio za 1:0. Potom je na scenu stupio Urugvajac koji je najpre u 60. minutu iskoristio asistenciju Rabioa, a zatim i Di Marije 10 minuta kasnije za 3:0.

Konačnih 4:0 postavio je Matuidi u nadoknadi vremena posle asistencije Lukasa Moure.

Monako je i dalje lider na tabeli Lige 1 sa 74 boda, PSŽ ima 71, a Nica 70, ali i meč više.