subota 29.09.2018.
22:26

Fudbaleri Intera slavili su na svom terenu protiv Kaljarija u sedmom kolu Serije A.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

"Neroazuri" su dočekali Kaljari u sedmom kolu, na kraju su na "Meaci" slavili sa 2:0 (1:0).

Poveli su u ranoj fazi, igrao se 12. minut kada je Lautaro Martine postigao svoj prvenac u Seriji A i to iz prvog udarca u ligi.

Taj gol pogledajte OVDE.

Do kraja prvog poluvremena je Kaljari mogao da poravna, igrao se 41. minut kada je Marko Sau imao sjajnu šansu, ali je tukao preko gola.

U nastavku bolji Inter, ali nisu uspevali da stvore izgledu priliku pred golom gostiju, da bi u 73. minutu Kaljari došao do izjednačenja.

Ipak, samo što su gosti krenuli da slave, sudija je uz konsultaciju VAR tehnologije doneo odluku da im poništi pogodak, zbog igranja rukom Desene, koji je dobio i žuti karton zbog prigovora.

Konačan rezultat je u 89. minutu postavio Politano.

Inter je tako upisao treći vezani trijumf u Seriji A, četvrti su na tabeli sa 13 bodova nakon sedam kola.