Neubedljivi Milan, Leao dovoljan za minimalac, minuti za Luku Jovića

17:27

"Rosoneri" pišu bodove.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana pobedili su ekipu Verone rezultatom 1:0 u petom kolu Serije A.

Milan je poveo u osmom minutu kada je Žiru asistirao na polovini terena, a Rafael Leao pobegao odbrani Verone i gađao pored golmana za 1:0.

Delovalo je posle ranog gola da će utakmica otići u nekom drugom smeru, ali je usledila prilično neuverljiva na obe strane.

Milan nije bio posebno organizovan i kreativan, čak ih je i Sportijelo spašavao u jednoj situaciji kada je zaustavio pokušaj glavom Folorunšoa.

Milan je u drugom poluvremenu čuveo rezultat, nije bio opasan, a šansu je od 65. minuta dobio i Luka Jović umesto Olivijea Žirua, ali nije mnogo toka prikazao.

U nadoknadi vremena je izašao sam na golmana, ali nije dovoljno dobro šutirao pa je njegov udarac zaustavljen.

Na drugoj strani Darko Lazović je do 70. minuta.

Milan je sada drugi na tabeli sa 12 bodova, ali Juventus će ga ponovo prestići ako kasnije danas pobedi Sasuolo.