Neustrašivi Tuhel - Nemac bi preuzeo najzahtevniji posao u trenerskom svetu?
Nadamo se da to toga neće skoro doći.
Povezane vesti
Saudijska Arabija "teško stradala" od Egipta pred put u Bačku Topolu
Arnautoviću pola sata, Čukvuemeka pogodio na debiju, Austrija "razbila" Ganu
Ukleta pozicija Bajernovog golmana - Urbig se povređen vraća iz reprezentacije
Italijani se radovali što igraju sa BiH, a kako je Barbarez reagovao na to?
I dalje mislimo kako se Čelsi ogrešio o Tomasa Tuhela.
Novi vlasnici su, čini se lako, pustili Nemca niz vodu - kao da se ne radi o čoveku koji im je doneo poslednju Ligu šampiona. Bivši trener Borusije i PSŽ-a je tako slobodan strelac od septembra meseca i u potrazi je za novim angažmanom.
Pominjao se kao solucija za život posle Anćelotija u Realu, dok ga Nemci vide u Bajernu (posebno zbog neubedljivog Nagelsmana). Međutim, Kristijan Falk glavni odgovorni urednik Bild-a prenosi dosta drugačije informacije.
Tuhel bi navodno razmislio o poslu selektora - i to Engleske, ni manje ni više!
"Gordi Albion" uvek ima ulogu favorita na prvenstvima, nije ni drugačije sa Katarom, ali deluje da im njihovi navijači daju više kredita a samim tim su i očekivanja već. Engleska je ispala iz Lige A u Ligi Nacija, a u Kataru ih čeka grupa sa SAD-om, Iranom i Velsom. Navijači su već nezadovoljni Sautgejtom, iako ih je Geret vodio do finala Evropskog prvenstva i do polufinala na Svetskom prvenstvu.
Videćemo kakve su namere Tuhela, ekscentričnog Nemca i dalje očekujemo da gledamo u najjačim ligama Evrope. Za karijeru selektora ima vremena.

0 Komentara