18:31

Đorđe Despotović nastavlja da briljira u Premijer ligi Rusije.

Rubin Kazan
Rubin Kazan

Jedan od najboljih strelaca ruskog šampionata jeste Đorđe Despotović, postigao je danas svoj 13. gol u prvenstvu i to u pobedi svog tima protiv Arsenala iz Tule rezultatom 2:4.

Viđen je neverovatan preokret, domaći su vodili sa 2:0 preko Kluševiča i Đorđevića u 25. i 32. minutu, da bi u nastavku bio viđen raspad domaćeg tima koji je ostao sa igračem manje od 52. minuta kada je Tkačev dobio drugi žuti karton.

Prvo je Despotović pogodio iz penala u 52. minutu, da bi potom strelci bili Makarov u 60. minutu, Starfelt na asistenciju sjajnog Jevtića u 66. minutu i na kraju Kostjukova u 89. minutu utakmice.

Rubin je i dalje u borbi za Ligu šampiona, mogao bi da stigne do nje u poslednjem kolu u ludom raspletu.