ponedeljak 18.09.2023.
23:05

Katalonci ne posustaju.

EPA-EFE/Julio Munoz

Fudbaleri Đirone pobedili su u gostima ekipu Granade rezultatom 4:2 u petom kolu La Lige.

Sjajni tim Đirone je pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu kada je postigao čak tri gola.

U 22. minutu Cigankov je iskoristio asistenciju Savija za 0:1. Potom je u 31. upravo Savio pogodio za 0:2, a onda je Lopez u 34. dotukao Andalužane.

Granada se ipak nije predavala, u 63. minutu Uzuni je pogodio za 1:3 i vratio nadu domaćim navijačima.

Kada je Lukas Boje pogodio u 85. minutu delovalo je da bi Granada mogla do čuda, ali je u 89. Kouto iskoristio asistenciju veterana Stuanija za 2:4.

Đirona je tako zadržala korak za Barsom sa kojom deli drugo mesto sa 13 bodova, ispred je samo Real Madrid sa 15.

Granada je ostala 18. sa samo tri osvojena boda.