Nije ni debitovao - Njukasl opet nema trenera za klupu!
Debi će morati da se odloži.

Povezane vesti
Edi Hou će propustiti svoj prvi meč na čelu Njukasl junajteda nakon što je bio pozitivan na koronavirus.
Ovaj 43-godišnjak je saznao vesti u petak nakon rutinskog testa, samo 24 sata pre posete Brentforda "Sent Džejms parku".
Pomoćnici glavnog trenera Džejson Tindal i Grem Džons predvodiće tim u potrazi za prvom pobedom u sezoni.
Hou će preko video pozivom razgovarati sa svakim od igrača pojedinačno pre i posle utakmice.
Sada će početi period samoizolacije, obično 10 dana, ali ostaje šansa da se vrati pre gostovanja Arsenalu sledeće subote, u zavisnosti od toga kada su simptomi počeli.
Hou je rekao: „Veoma sam razočaran što sutra neću biti sa svima vama u 'Sent Džejmsu', ali je neverovatno važno da se pridržavam smernica i da se samoizolujem", rekao je on, pa dodao:
"Želeo bih da uverim sve da se osećam dobro, i iako je ovo za mene nepoželjna vest, znam da nije poremetila naše pripreme za važnu utakmicu. Bio sam i biću u stalnoj komunikaciji sa svojim trenerskim timom i igračima, kako sutra tako i tokom nedelje, i znam da će dati sve na terenu i van njega", rekao je Hou.
0 Komentara