Nije samo Tadić pravio "probleme" u Antaliji - Murinjo dobio karton zbog laptopa

Autor: Mladen Heleta
ponedeljak 30.09.2024.
08:45

Burna pobeda Fenera...

Fudbaleri Fenerbahčea savladali su Antalijuspor na gostovanju sa 2:0, u sedmom kolu Superlige Turske.

Pisali smo sinoć da se tim Žozea Murinja mučio u prvom poluvremenu i da ga je ka važnom trijumfu poveo bivši kapiten Srbije Dušan Tadić, koji je u 63. minutu postigao vodeći pogodak.

Tadić je posle gola je burno viknuo, mogla se sa njegovih usana pročitati i psovka, upućena, verovatno, navijačima protivničkog tima.

Ipak, ovo sa Tadićem nije bila najveća kotroverza na ovoj utakmici, pošto je "šou" preuzeo trener ekipe iz Istanbula Žoze Murinjo.

Slavni Portugalac nije bio najzadovoljniji pojedinim stvarima, naročito suđenjem.

On je u 78. minutu pri vođstvu Fenera od 1:0 dobio žuti karton.

Ljut zbog odluke sudija, napravio je sebi svojstven gest, tako što je pred jednu kameru stavio laptop sa snimkom situacije na kojoj se vidi da je, po njemu, arbitar pogrešio.

Naravno, to je uslovilo momentalnu reakciju glavnog sudije Čihana Ajdina koji mu je pokazao žuti karton.

Fener je inače drugi na tabeli sa 16 bodova, tri manje od Galatasaraja.