nedelja 10.03.2024.
21:10

Velika pobeda Arisa.

screenshot Youtube

Velika pobeda Arisa iz Limasola, aktuelnog prvaka Kipra, i to protiv glavnog konkurenta za titulu, ekipe APOEL-a.

Bilo je 2:1, Gomis je doveo domaćina u prednost u 23. minutu utakmice, da bi Majambela povisio na 2:0.

Moglo je vrlo lako da bude i 3:0 da Radosav Petrović nije kao poslednji igrač odbrane nepropisno zaustavio protivnika koji je izlazio sam 1 na 1 sa golmanom, nekadašnji reprezentativac Srbije je povukao sa leđa svog protivnika i dobio zasluženi, čini nam se, crveni karton. Igrao se 42. minut.

Nisu gosti primili gol do kraja poluvremena, a uspeli su i da postignu jedan sa igračem manje.

Kvilitaja je uspeo da smanji na 2:1 u 63. minutu, ali je to bilo sve od gostiju na ovom meču.

Na taj način je ekipa za koju su danas nastupali Veljko Nikolić i Slobodan Urošević od prvog minuta, stigla do zlata vredna tri boda i sada su na samo tri boda zaostatka u odnosu na prvoplasirani APOEL.