Nikolićeva Lokomotiva u četvrtfinalu Kupa!

nedelja 21.02.2021.
17:00

Ubedljiv trijumf ekipe Marka Nikolića.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Osmina finala Kupa Rusije juče je donela veliko iznenađenje, Zenit je ispao posle poraza od Arsenala iz Tule (1:2), ali danas moskovska Lokomotiva tako nešto nije dozvolila u duelu sa Tambovom.

Nikolićev tim je bio prilično ubedljiv i pobedom od 3:0 plasirao se u četvrtfinale.

Mreža ekipe Tambova zatresla se najpre u 11. minutu, ali taj gol Kamana nije priznat zbog prethodnog igranja rukom. Ipak, već u 27. minutu Lokomotiva je povela golom Pabla - 1:0.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a u 58. minutu Kamano se ipak upisuje u strelce. Ovoga puta ništa nije bilo sporno i Lokomotiva je povela sa 2:0.

Na ulasku u finiš meča, u 82. minutu, Moskovljani su iznudili i jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Krihovjak za konačnih 3:0.