Njukasl kaparisao 18-godišnjeg Australijanca
Ulaganje u budućnost.

Povezane vesti
Srećom pa se nije igralo na "Enfildu" - Prva utakmica Liverpula posle pogibije Žote, a protivnik nije dozvolio da hodaju sami
Pogodio Milan Aleksić! Nameće se za Premijer ligu, šta je sa Partizanom?
Potresna priča čuvenog engleskog sudije: "Razmišljao sam o samoubistvu"
Posle prodaje špica od 23.000.000 evra, Parma prati Mihaila Ivanovića!
Engleski fudbalski klub Njukasl postigao je dogovor sa australijskim klubom Sentral Koust Mariners o transferu napadača Garanga Kuola.
Kako je danas preneo Skaj, 18-godišnji Australijanac će u januaru preći u Njukasl.
"Ovo je nestvarno. Kao dečak u Australiji, Premijer liga je glavna stvar koju svi gledaju, ali niko zapravo ne misli da može da dostigne te visine. Biti jedan od takvih ljudi, biti u poziciji u kojoj sam sada, to je neverovatno", rekao je Kuol.
On je prošle nedelje debitovao za reprezentaciju Australije protiv Novog Zelanda i postao najmlađi reprezentativac još od Harija Kjuela 1996. godine.
Kuol je u aprilu debitovao za Marinerse, a postigao je četiri gola u sedam utakmica u kojima je ulazio sa rezervne klupe.
0 Komentara