Nova mladost Kevina De Brujnea
Dok se Pep muči da mu nađe zamenu, Belgijanac pokazuje zašto je nezamenjiv.
Povezane vesti
Konte je "namazaniji" taktičar od Spaletija, Hojlund je heroj, Juve kapitulirao na "Maradoni"
Dobar fudbal u Rimu i po bod za Lacio i Bolonju
Roma zasela na čelo, pa skroz "usporila" - Poraz i od Kaljarija je dokaz da Gasp nema šampionski tim
Decembar u znaku Kremonezea - novajlija slavio kod kuće posle tri i po meseca
Ali kod - Antonija Kontea.
Kevin De Brujne je letos doneo pravu odluku kada je odlazak u MLS odložio za barem godinu ili dve.
Belgijanac pleše po terenu i u 34. godini, a sinoć je opet pokazao da je klasa. De Brujne je postigao vodeći gol za Napoli iz penala, u pobedi nad Fiorentinom.
De Brujne je u prva tri kola dao dva gola, a između je zablistao i u dresu reprezentacije, pošto je postigao čak tri gola i upisao jednu asistenciju u pobedama nad Kazahstanom i Lihtenštajnom.
Italijanski mediji pišu i o njegovom uticaju na igru, te da je Napoli sa njim još jači i sada još veći kandidat u borbi za Skudeto.
Napoli je posle tri kola maksimalan, baš kao i Juventus, a najveće zasluge za to ima Kevin De Brujne.
Nema dileme da će Antonio Konte znati da mu dozira minutažu kada počne i Liga šampiona i da će Napolitanci samo dobijati najbolje od belgijskog maestra.
0 Komentara