četvrtak 16.05.2024.
08:17

Srbin sinoć postigao svoj sedmi pogodak od početka sezone u MLS ligi.

EPA-EFE/ALLISON DINNER

Reprezentacija Srbije ne mora da brine kada je u pitanju napadački potencijal jer ima fudbalere koji tresu protivničke mreže širom Evrope, ali i sveta.

Slatke muke selektora "orlova" Dragana Stojkovića sada pravi i fudbaler Los Anđeles Galaksija Dejan Joveljić koji je u noći između srede i četvrtka postigao novi gol u aktuelnoj sezoni MLS lige.

Srbij je upisao svoj sedmi pogodak na 11. nastupu za Galaksi, a sinoćni je bio vredna boda u Minesoti.

Domaćin je poveo u 30. minutu golom Hlongvanea u 30. minutu, da bi Galaksi u razmaku od samo sedam minuta postigao dva gola u drugom poluvremenu.

Igrao se 61. minut kada je gost iz Kalifornije izveo lepu akciju po desnoj strani, a asistenciju Peka na pravi je način ispratio upravo Joveljić koji je dva minuta pre toga ušao u igru i pogodio iz prvog kontakta s loptom.

Preokret je doneo Fagundez u 68. minutu, ali je Arijaga u 80. postavio konačnih 2:2.

Aleksandar Mitrović, Dušan Vlahović, Luka Jović, Dejan Joveljić - ima li mesta za sve u Nemačkoj?